Rusza remont kartuskiej lokomotywy. Dzisiaj Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Kartuz, podpisał umowę z wykonawcą renowacji parowozu oraz tendera, które stały na bocznicy przy dworcu kolejowym w Kartuzach od 1990 roku.

W piątek Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński i Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich podpisali umowę o dofinansowanie projektu przebudowy ul. Starowiejskiej w Kiełpinie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Biuro Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Kartuzach jako organizator Kartuskich Inicjatyw Mieszkańców 2020 edycja III, ogłasza nabór propozycji przedsięwzięć nawiązujących/będących uzupełnieniem do Kompleksowej Rewitalizacji Centrum Kartuz. Załączniki do pobrania na dole artykułu.

Zapraszamy na warsztaty w Muzeum Kaszubskim, których organizatorem jest Urząd Miejski w Kartuzach. Szczegóły poniżej. Do zobaczenia!

Dzisiaj Burmistrz Kartuz podpisał umowę na realizację drugiej części inwestycji pn. „Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Kartuzy”.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej www.kartuskiejeziora.pl, poświęconej w całości realizowanemu obecnie projektowi "Rewitalizacja Kartuskich Jezior. Kompleksowa rekultywacja jezior: Mielenko, Karczemne, Klasztorne Małe i Klasztorne Duże w Kartuzach".