Dzisiaj Burmistrz Kartuz podpisał umowę na wykonanie pierwszej części zadania pn. Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Kartuzy.

Zakończyła się przebudowa i budowa ul. Pogodnej w Grzybnie. Dzisiaj dokonano uroczystego otwarcia inwestycji.

Trwają przygotowania placówek oświatowych Gminy Kartuzy do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020.

Trwa przebudowa, rozbudowa i nadbudowa Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach! 6 maja 2019 r. Burmistrz Kartuz podpisał umowę na to zadanie. Postęp w pracach śledziliśmy, publikując fotografie na naszym profilu na Facebooku przez cały miniony rok. Zdjęcia, które pokazujemy obecnie, zostały wykonane w dniu podpisania umowy oraz 4 sierpnia 2020 r.

Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Kartuz, zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące rozpoznania najpilniejszych potrzeb inwestycyjnych.

Promenada nad Jeziorem Karczemnym w Kartuzach wkrótce zostanie ukończona. W Urzędzie Miejskim miało miejsce podpisanie umowy na wykonanie etapu III inwestycji, za nieco ponad 1 mln zł.

W Mirachowie powstał nowy stadion. To m.in. dzięki Funduszowi Sołeckiemu - edycja 2019 i 2020, realizowanemu przez Gminę Kartuzy.

Gmina Kartuzy rozstrzygnęła przetarg na wykonanie zadania pn. Przebudowa dróg gminnych – nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej na ul. Sambora w Kartuzach, w Sianowie, Smętowie i Staniszewie oraz płyta skateparku w Dzierżążnie.

Dzisiaj podpisana została kolejna umowa na inwestycje na terenach wiejskich. Umowę na wykonanie przebudowy i zagospodarowania poddasza szkoły podstawowej w Prokowie z Mieczysławem Grzegorzem Gołuńskim Burmistrzem Kartuz podpisał przedstawiciel wykonawcy - pan Andrzej Dzienisz reprezentujący firmę Usługi Ogólno-Budowlane Andrzej Dzienisz z Borzestowskiej Huty.

Burmistrz Kartuz podpisał dzisiaj umowy z wykonawcami na realizację obu części zadania pn. Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Kartuzy.

Uprzejmie informujemy, że niedługo rozpoczną się roboty melioracyjne, budowlane i drogowe w sołectwach Ręboszewo, Smętowo Chmieleńskie, Kaliska, Sitno, Mezowo, Kosy, Kiełpino oraz Brodnica Dolna.

W dniu dzisiejszym Mieczysław Grzegorz Gołuński Burmistrz Kartuz podpisał umowę z wykonawcą przebudowy ulicy Topolowej w Borowie. Do przetargu stanęło 6 firm: z Kartuz, Garcza, Kiełpina, Sierakowic i Warszawy. Najlepszą ofertę złożyła firma Hydro-Mag Sp. z o.o z Garcza, którą podczas podpisywania umowy reprezentował Krzysztof Rybakowski.