W Kartuskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala wręczenia Stypendiów Burmistrza Kartuz dla najlepszych uczniów.

Zapraszamy serdecznie na relację filmową z gali wręczenia Nagród Burmistrza Kartuz KARTËSKÔ SKRA, która odbyła się w ubiegłym tygodniu, w piątek 29 marca 2019. W tym roku przyznano osiem nagród, jedną nagrodę specjalną oraz dziewięć wyróżnień.

Kartuzy, dnia 29 marca br. w sali Kartuskiego Centrum Kultury w Kartuzach odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Kartuz  KARTËSKÔ SKRA. Uroczystość uświetnił występ Anny Brzeskiej. 

Jeśli jesteś mieszkańcem gminy Kartuzy i zajmujesz się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury bądź opieką nad zabytkami, masz kolejną szansę na zdobycie stypendium Gminy Kartuzy na realizację autorskiego przedsięwzięcia.

Jeśli jesteś mieszkańcem gminy Kartuzy i zajmujesz się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury bądź opieką nad zabytkami, masz kolejną szansę na zdobycie stypendium gminy Kartuzy na realizację autorskiego przedsięwzięcia.

Rok 2016 był bardzo udany pod względem sukcesów sportowych zawodników reprezentujących kartuskie kluby sportowe, co miało swoje odzwierciedlenie w ilości przyznanych nagród i wyróżnień wręczonych w grudniu ubiegłego roku podczas Kartuskiej Gali Sportu.