Ponownie sukcesem zakończyła się zorganizowana w miniony weekend przez Gminę Kartuzy akcja Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny. Z promocji skorzystało około 1,5 tys. osób, czyli mniej więcej tyle samo co w roku ubiegłym.

W tym roku do akcji przystąpili następujący partnerzy: Salony Biżuterii Perełka (CH Kaszebe, ul. Kościuszki), Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Piekarnia Janca (ul. Piłsudskiego, Kościuszki), Restauracja Pod Orłem, United Chicken, Restauracja Miłosz, Restauracja Rondo, Joker Pizza & Kebab, Bar Deptak PRL, Restauracja Kaszubska, Lary Bar (Pływalnia Neczk), Neleśnikarnia Kreps.

Organizacją przedsięwzięcia na terenie naszej gminy zajęli się pracownicy Urzędu Miejskiego. Wg informacji zebranych od partnerów projektu, ze zniżek skorzystało w Kartuzach przez minione dwa weekendowe dni około 1,5 tysiąca osób.

Weekend za pół ceny
to narzędzie promocyjne mające na celu zintegrowanie społeczności lokalnych oraz prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie partnerów akcji, poprzez sprzedaż usług i towarów za pół ceny. Jest organizowane od kilku lat, w Kartuzach w tym roku miało miejsce po raz drugi.

Cieszymy się z powodzenia akcji! Do zobaczenia za rok!